تأثیر فن آوری مدیریت تأسیسات بر چرخه عمر ساختمان

THE IMPACT OF FACILITY MANAGEMENT TECHNOLOGY ON BUILDING LIFECYCLE
خواندن این مطلب در 4 دقیقه

تأثیر فن آوری مدیریت تأسیسات بر چرخه عمر ساختمان | اگر به درستی نگهداری شود, ساختمان ها برای یک عمر دوام خواهند داشت.

اگر به درستی نگهداری شود, ساختمان ها برای یک عمر دوام خواهند داشت. اما اگر مدیران و مدیران تأسیسات فناوری جدید را درک نکنند, آنها در یک نقطه ضعف بزرگ هستند. زمانی که آنها بر روش های سنتی مدیریت اطلاعات با صفحات گسترده تکیه می کنند, نقشه های کاغذی, یا فقط حافظه ساده, ساختمان ها و بهره وری عملیاتی ضربه می خورند.

هدف کلی تیم های مدیریت تاسیسات این است که بدون اتلاف مواد عمل کنند, زمان, و انرژی.

آنها برای حفظ سیستم HVAC کار می کنند, پاكت نامه, اجزای مهم لوله کشی, و بیشتر در شرایط اوج. تیم تاسیسات وارد عمل می شوند تا ارزش افزوده ای را برای چرخه عمر یک ساختمان فراهم کنند.

شما می دانید که سه تا چهار برابر بیشتر از هزینه ساخت و ساز یک ساختمان در تعمیر و نگهداری آن در طول چرخه عمر بنا صرف خواهد شد?

به منظور گسترش ارزش دارایی های کلیدی در ساختمان های جدید, فناوری نه تنها راه بهتری را برای تعیین سریع مکان دارایی ها فراهم می کند, این روش های نگهداری پیشگیرانه و پیش بینی کننده را بهبود می بخشد

طبق گزارش اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA), ساختمان های تجاری مدرن شامل 40% فوت مربع به ازای هر کارگر بیشتر از اواخر دهه 1970 است. همانطور که ساختمان ها بزرگتر و پیچیده تر می شوند, مدیریت اطلاعات در حال تبدیل شدن به یک چالش بزرگتر برای حفظ سوابق خوب در عملیات روزانه است.

در حالی که 25% ساختمان ها در ایالات متحده از آن زمان ساخته شدند 2000, 50% بین ساخته شدند 1960 و 1999, و 20% قبلا ساخته شده بودند .1960. تیم های تاسیسات اغلب ساختمان هایی از تمام این دوره های مختلف برای نگهداری دارند

فریبکاری در تعمیر و نگهداری و عملیات برای چنین ساختمان‌های متنوعی ممکن است کار بسیار مهمی به نظر برسد, اما ابزارهایی برای سهولت در این فرآیند وجود دارد. فن‌آوری مدیریت تسهیلات می‌تواند شما را با داده‌های دقیق و مفید بهتر آگاه کند تا همیشه مدیریت کیفیت را ارائه دهید.

تاثیر FM بر چرخه عمر ساختمان_تصویر زیر سربرگ وبلاگ

تاثیر فن آوری FM بر زمان آچار

همراهی با آخرین پیشرفت‌ها در فناوری FM باعث کاهش هزینه‌های شما و بهبود بهره‌وری می‌شود. امروز, متوسط ​​زمان آچار مولد یک تکنسین تعمیر و نگهداری واکنشی است 25 به 35 درصد. این میزان زمان صرف شده توسط کارگران را اندازه گیری می کند واقعی کار. سفر آنها, برنامه ریزی شغلی, گرفتن قطعات, فكر كردن, و سایر فعالیت های غیر آچاری, به عنوان زمان واقعی کار به حساب نمی آید.

اگرچه زمان آچار هرگز نمی تواند به طور کامل برسد 100 درصد, می توان آن را با استفاده از فناوری برای کاهش ورود دستی داده ها افزایش داد, زمان صرف شده برای جستجوی اطلاعات, و کارهای اداری. این منجر به:

  • ایجاد خودکار سفارش کار بر اساس شرایط عملیاتی واقعی در یک ساختمان. مثلا, هنگامی که یک قطعه از تجهیزات خارج از نقاط تعیین شده کار می کند، یک سفارش کار به طور خودکار ایجاد می شود.
  • داده‌های عملیاتی و نگهداری دقیق دارایی ردیابی می‌شوند تا بفهمیم آیا برای نگهداری یک مورد بیشتر از هزینه جایگزینی آن هزینه می‌کنید یا خیر..
  • با داشتن ایستگاه های نظارت و کنترل برای تهویه مطبوع، عملیات تاسیسات خود را حتی بیشتر ساده کنید, اندازه گیری انرژی, قدرت, تجهیزات کارخانه مرکزی, و روشنایی همه در یک راه حل نرم افزاری هوشمند.

300x250-Monetize_Your_Website.gif

اتوماسیون ساختمان و مانیتورینگ

فناوری مدیریت تسهیلات جدید همچنین به شما امکان می دهد تا مکانیکی ساختمان خود را نظارت و کنترل کنید, امنیت, روشنایی, گرمایش, تهویه, سیل, آتش, و تجهیزات تهویه مطبوع یکپارچه. این یک محیط کاری بسیار مطمئن تری برای همه ایجاد می کند, کارایی بیشتری را فراهم می کند, و به تیم شما اجازه می دهد تا شیوه های پایدارتری را برای کاهش هزینه های انرژی اتخاذ کند.

اینها مزایایی است که شما دریافت می کنید:

  • کنترل بهتر محیط ساختمان شما
  • سیستم ها بر اساس اشغال و تقاضای انرژی کار می کنند
  • نظارت و تصحیح بهتر عملکرد سیستم شما
  • هوشیاری مداوم در مورد زمان هشدار یا به صدا درآوردن آلارم در صورت نیاز

اغلب اطلاعاتی که به طور پیش فرض به آن می پردازیم همان چیزی است که توسط پیمانکاران به ما منتقل می شود. بیشتر از 80 درصد ساخت و سازهای جدید در حال حاضر با استفاده از فناوری به نام مدل سازی اطلاعات ساختمان یا BIM ساخته می شود که یک فرآیند مبتنی بر سه بعدی است که معماری را می سازد., مهندسی و ساخت و ساز کارآمدتر و آسان تر برای برنامه ریزی.

هنگامی که در پایان ساخت و ساز به صاحبان ساختمان منتقل می شود, عملیات باید با این فناوری جدید تطبیق داده شود تا از اطلاعات به بهترین شکل استفاده شود. ادغام BIM با نرم افزار جدید تعمیر و نگهداری تسهیلات، این داده ها را در دسترس قرار می دهد.

Banner_Promote_300x250.jpg

ساختمان های هوشمند آینده

فناوری ساختمان هوشمند و نرم افزار تعمیر و نگهداری تسهیلات، دید جامع تری از آنچه در داخل ساختمان شما می گذرد به شما می دهد. شناسایی دارایی ها در ساختمان های ما و تاریخچه نگهداری آنها به محاسبه بهترین برنامه نگهداری ممکن برای کاهش هزینه های نگهداری و عملیات کمک می کند.. در نهایت, این به ما به عنوان مدیران تسهیلات اجازه می دهد تا موارد زیر را انجام دهیم:

  • ورود داده های تکراری و دستی مرتبط با کاغذ و صفحات گسترده را کاهش دهید,
  • تفویض سفارش کار را خودکار کنید
  • بودجه های دقیق برای برنامه ریزی سرمایه ایجاد کنید.

زمانی که مدیران و مدیران تاسیسات فناوری جدید را درک کنند, آنها می توانند از آن برای ماندگاری ساختمان ها برای مادام العمر استفاده کنند.

نرم افزار مدیریت تسهیلات هر روز به توسعه و رشد خود ادامه می دهد, و با درک اینکه چیست و چگونه کار می کند, با سازماندهی بهتر در زمان و هزینه شرکت خود صرفه جویی خواهید کرد, برنامه ریزی, و مدیریت که باعث افزایش کارایی و بهبود خدمات آن می شود.

دانلود کتاب الکترونیکی در مورد آخرین روند تکنولوژی.

banner_gainrock_300x250.jpg

تیم AkitaBox

تیم AkitaBox به ارائه اطلاعات اختصاص داده شده است, مفید, و مقالات سرگرم کننده به صندوق پستی شما. در https مشترک شوید://home.akitabox.com/blog.

لینک کوتاه: https://bms.dabidi.ir/tiFM

تأثیر فن آوری مدیریت تأسیسات بر چرخه عمر ساختمان

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *