تعریف و معنا BMS

تعریف و معنا BMS
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

تعریف و معنا BMS ؟ بیانگر سیستمی است که سایر سیستم های مدیریت هوشمند را کنترل می کند.
BMS مخفف Building Management System است که به معنای سیستم مدیریت ساختمان به کار می رود، برای ارائه تعریف و معنا BMS می توان گفت، مجموعه ای از سخت افزار ها و نرم افزار ها است که امکان یکپارچه سازی، مانیتورینگ و کنترل تمامی سیستم های مدیریت هوشمند را در ساختمان ممکن می کند.
با استفاده از سیستم مدیریت ساختمان، در زمان صرفه جویی می شود چون دیگر نیازی نیست که کاربران به صورت حضوری به سیستم های کنترل هوشمند که در بخش های مختلف ساختمان است سر بزنند بلکه می توانند با یک یا چند کامپیوتر مرکزی همه این سیستم ها را یک جا کنترل کنند و از تغییر وضعیت و مقدار داده ها و اطلاعات این سیستم ها به صورت یکپارچه سازی شده استفاده نمایند.
در نتیجه امکان انجام تنظیمات و کنترل تمامی سیستم های هوشمند، از راه دور فراهم شده، که در حقیقت هدف از راه اندازی BMS نیز همین است.
سیستم مدیریت ساختمان(BMS)، بیشتر در ساختمان های مانند کارخانه ها، کارگاه ها، سازمان ها، ساختمان های تجاری و آپارتمان ها یک بخش ضروری می باشد؛ چون دارای بیش از یک سیستم هوشمند می باشند و این ساختمان ها به BMS برای کنترل آن ها نیازمند هستند.
برای هوشمند سازی ساختمان تنها نیاز به سیستم کنترل هوشمند است و در حقیقت تمام سناریو ها و بهینه سازی ها در مصرف انرژی در همین سیستم تعریف می شود که به عنوان یک زیر مجموعه از BMS می باشد.

 

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *