تفاوت هوشمند سازی با اتوماسیون

تفاوت هوشمند سازی با اتوماسیون
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

تفاوت هوشمند سازی با اتوماسیون در یک نکته ساده است ساختمانی که هوشمند شده نیازی به شخص ناظری برای دادن فرامین و کنترل سیستم ندارد.
بر خلاف اتوماسیون که نیاز هست که برای تک تک سیستم های نصب شده فردی را برای نظارت بر آن قرار دهیم در هوشمند سازی این نیاز حذف شده و سیستم هوشمند با توجه به برنامه ریزی های که برای آن می شود قادر است تمام اعمال را به طور خودکار انجام دهد.
در سیستم هوشمند اطلاعات از راه های موجود در سیستم، دریافت شده و بعد از پردازش و تجزیه و تحلیل داده ها، سیستم تصمیم می گیرد چه کاری انجام دهد که براساس شرایط که ممکن است آتش سوزی یا نشت گاز باشد بسته به موقعیت و مکان حادثه و با توجه به شرایط، دستورات و فرامینی را برای اجزای مختلف در سیستم هوشمند می فرستد و این دستورات می تواند فعال کردن سیستم آلارم، سیستم اطفای حریق، باز کردن درب ها و پنجره ها، بستن شیر های گاز و یا قطع برق باشد.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *