ساختار BMS یا سیستم مدیریت ساختمان

ساختار BMS یا سیستم مدیریت ساختمان
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

ساختار BMS یا سیستم مدیریت ساختمان دارای قسمت های مهمی چون کامپیوتر ها و سیستم های کنترل محلی است که به کمک نرم افزار های مانیتورینگ مدیریت می شوند.
ساختار BMS یا سیستم مدیریت ساختمان را می توان به این صورت توضیح داد که یک شبکه ای وسیع شامل یک یا چند سرور و ایستگاه کاربری به همراه همه سیستم های کنترل محلی نصب شده در ساختمان است.

ارتباط بخش های این سیستم با هم به شکل زیر است:
کارت های I/O با کابل چند رشته به تجهیزات میدانی(سنسور ها، دتکتور ها و …) وصل می شوند.
سیستم های کنترل محلی با کابل شبکه، اول به کارت های I/O و بعد به یکدیگر متصل می شوند.
سیستم های کنترل محلی و کامپیوتر های مرکزی با کابل های شبکه به سوئیچ ها، روتر، مبدل و … متصل شده که به آن ها اینترفیس گفته می شود و سپس اینترفیس ها به یکدیگر وصل می شوند که این ارتباط می تواند بی سیم باشد و یا به وسیله کابل های شبکه یا فیبرنوری انجام گیرد.
مدیریت سیستم برای اپراتور به وسیله نرم افزار مانیتورینگ فراهم می شود.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *