سیستم انبارداری هوشمند

سیستم انبارداری هوشمند
خواندن این مطلب در 2 دقیقه

سیستم انبارداری هوشمند یک سیستم مدیریتی کامل است که با ایزارهای خود داده های دقیق و کاملی از مقادیر موجود کالا در انبار، در اختیار بخش انبارداری می گذارد.
با بهره گیری از این سیستم دیگر نگران اتمام کالای موجود در انبار نخواهید بود موجودی هر کالا با تعداد دقیق آن و حتی قسمتی از انبار که آن محصول نگهداری می شود در سیستم وجود دارد و به طور اتوماتیک وقتی موجودی یک کالا از میزان تعیین شده کمتر شود به بخش مربوطه هشدار های لازم را ارسال می کند.
حال با دانستن این که کدام محصول در انبار کم هست می توان محصول مورد نظر را سفارش داد البته سیستم انبارداری هوشمند در صورت برنامه ریزی، خود قادر است سفارش کالا را مستقیم به تأمین کننده ارسال کند.

مزایای سیستم انبارداری هوشمند:

1. ورود و خروج محصولات بدون دخالت کارمندان ثبت و ضبط می شود
2. پیشگیری از خریدهای تکراری یا بیش از حد نیاز
3. کنترل دقیق محصولاتی که دارای تاریخ انقضاء هستند
4. شمارش و چیدمان دقیق کالا
5. هشدار خودکار سیستم قبل از اتمام کالا
6. صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی لازم
7. ردیابی کامل ورود و خروج کالاها
8. عدم نیاز به نظرات مستقیم جهت ردیابی و ثبت محصول
9. بالا رفتن میزان بهره وری و امنیت
10. یافتن سریع یک محصول در انبار
11. به حداقل رسیدن هزینه های انبارداری و کاهش هزینه های بازرسی و نظارت
12. جلوگیری از سرقت و خروج غیر مجاز کالاها
13. سرعت بخشیدن به فرآیند ورود و خروج کالا
14. امکان کنترل خاص بر چیدمان موجودی انبار
15. جلوگیری از وقفه در تولید
16. کاهش میزان رکود سرمایه با آکاه شدن از کالاهای که فروش پایینی دارند
17. کاهش ضایعات محصولات

در انبارهای مجهز به سیستم هوشمند برچسب های به هر کالا اختصاص داده می شود که توسط برچسب خوان ها، که در محل های مورد احتیاج از قبیل درب های ورودی و خروجی قرار گرفته اند امکان بررسی دقیق ورود و خروج محصولات فراهم می شود.
بنابراین هیچ کالایی بدون ثبت در سیستم از انبار خارج یا به آن وارد نمی شود.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *