سیستم هوشمند آبیاری

سیستم هوشمند آبیاری
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

سیستم هوشمند آبیاری امکان آبیاری فضای سبز خانه یا باغ ها و حتی آبیاری زمین های کشاورزی را فراهم می کند و دیگر شما نگران بی آب ماندن گیاهان نخواهید بود.
فرقی ندارد که صحبت از یک باغچه کوچک در حیاط خانه شما باشد یا یک زمین کشاورزی یا یک باغ؛ هر نوع فضای سبزی در هر جا که باشد می تواند به یک سیستم هوشمند آبیاری متصل شود و سیستم هوشمند با زمانبندی معین، مدیریت آبیاری گیاهان را برعهده گرفته و براساس میزان آبی که هر نوع گیاه احتیاج دارد به آبیاری آن می پردازد.
پس دیگر نگران کم بود وقت نیستید و دیگر لزومی ندارد برای آبیاری خود اقدام کنید همه چیز به صورت خودکار و کاملاً اتوماتیک انجام می گیرد.

امکانات سیستم هوشمند آبیاری:

1. قطع یا وصل جریان آب در صورت نیاز
2. تنظیم فشار و جریان آب
3. زمانبندی کردن شروع و پایان آبیاری
4. سنجش رطوبت
5. زمانبندی آبنما
6. سنجش و تشخیص میزان دما، رطوبت خاک و متغیرهای جوی با نصب سنسورهای هواشناسی
7. محاسبه آب مورد نیاز محصول کشاورزی به وسیله مقادیر بدست آمده از سنجش شرایط آب و هوایی در زمان آبیاری و اعمال خودکار آن
8. مدیریت شبکه آب رسانی براساس آب مورد نیاز

به کمک این سیستم قادر خواهید بود سایر ابزارهای توزیع آب که قبلاً نصب شده اند مانند سیستم های آبیاری قطره ای، آبیاری بارانی، آبیاری تحت فشار و هر نوع سیستم اتوماسیون به کار رفته را هوشمندسازی کنید.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *