سیستم هوشمند کنترل دسترسی

سیستم هوشمند کنترل دسترسی
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

سیستم هوشمند کنترل دسترسی برای ایجاد محدودیت در ورود افراد به ساختمان ها استفاده می شود و تنها به افرادی که مجوز امنیتی لازم را دارند امکان ورود می دهد.
در یک ساختمان اداری ممکن است بخش ها یا اتاق های وجود داشته باشند که باید دسترسی به آن ها در اختیار افراد خاصی قرار بگیرد، برای تحقق این امر می توان از سیستم هوشمند کنترل دسترسی بهره برد.
با استفاده از سیستم کنترل دسترسی تنها اشخاص تعریف شده برای سیستم امکان رفت و آمد به آن قسمت را خواهند داشت و در صورت تلاش برای دسترسی غیرمجاز، سیستم به شخص مسئول یا قسمت امنیتی اطلاع خواهد داد.
کنترل دسترسی ها(Access Controls) را می توان در خانه ها و ساختمان های مسکونی برای جلوگیری از ورود غیر مجاز افراد استفاده کرد.
در منازل به هر یک از اعضای خانواده برای ورود یک کارت مخصوص داده می شود تا قادر به رفت و آمد باشند؛ البته روش های تشخیص هویت در این دستگاه ها متفاوت است(اثر انگشت، چشم، DNA و …) و نوع کارتی تنها به عنوان مثال ذکر شد.

مزایای استفاده از سیستم هوشمند کنترل دسترسی:

1. فعال شدن سیستم اعلام سرقت در صورت مشاهده افراد غیرمجاز
2. گرفتن فیلم و عکس اشخاص غیر مجاز و اطلاع رسانی با ارسال پیامک
3. مشاهده شخص جلوی درب خانه از طریق گوشی هوشمند و مکالمه با او
4. امکان اطلاع از زمان ورود و خروج افراد از ساختمان
5. باز کردن یا بستن درب با استفاده از گوشی هوشمند
6. باز کردن درب روی اعضای خانواده یا هر شخص مجاز دیگر در زمان های که خانه نیستید

facebook

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *