سیستم BMS

سیستم BMS
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

سیستم BMS با ارائه یک سیستم قابل کنترل و برنامه ریزی امکان ایجاد فضایی مطلوب برای استفاده ساکنین آن ساختمان از تمامی امکانات فراهم می کند.
BMS در ساختمان معمولاً جهت مدیریت تأسیسات گرمایش و سرمایش، کنترل تردد و روشنایی استفاده می شود که به دلیل استاندارد بودن پروتکل ها در آن امکان متصل شدن به کلیه سیستم های دیگر را دارد.
یعنی می توان با استفاده از BMS به کنترل:
آسانسور ها
سیستم های امنیتی
سیستم اعلام آتش سوزی
میترها و ابزار های اندازه گیری
سیستم نظارت تصویری و سایر تجهیزات موجود در ساختمان پرداخت که باعث شکل گیری یک سیستم یکپارچه و مجتمع از تمامی تجهیزات قابل کنترل خواهد شد.
چون سیستم ها یکپارچه شده اند دیگر شاهد بروز مشکلات ناشی از عدم هماهنگی بین تجهیزات نخواهیم بود.
در طراحی سیستم BMS با هدف کاهش مصرف انرژی، به پیاده سازی روش های مانند:
زمانبندی بازه زمانی، روشن و خاموش شدن تجهیزات
تنظیم محدوده مصرف برای تجهیزات
استفاده از سیستم ها و تجهیزات در صورت نیاز
به حداقل رساندن ظرفیت در بهره برداری از تجهیزات
مانیتورینگ و بررسی کارکرد تجهیزات برای رفع مشکلات احتمالی و یا بهینه سازی آن در جهت عملکرد بهتر و مؤثر تر را نام برد.

یکی از نتایج جانبی سیستم BMS عدم نیاز به پیمانکار دائمی برای بنا خواهد بود.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *