طراحی و اجرا تخصصی هوشمند سازی ساختمان

طراحی و اجرا تخصصی هوشمند سازی ساختمان
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

طراحی و اجرا تخصصی هوشمند سازی در ساختمان، امری است که تنها باید توسط افراد متخصص و کار آزموده انجام گیرد تا ساختمان واقعاً مجهز به یک سیستم هوشمند گردد.
مفهوم هوشمند سازی ساختمان بیانگر این است که سیستم قادر باشد در طی ساعات متوالی شبانه روز با کمترین نیاز به دخالت افراد در جهت کنترل دستگاه به کار خود ادامه دهد و در عمل سیستم بدون احتیاج به کنترل مستقیم، براساس داده های پیش فرضی که توسط مهندس پروژه احیاناً به شکل سناریو های در سیستم هوشمند قرار گرفته، به شیوه هر چه مطلوب تر اجرا شود.
متاسفانه در بسیاری از موارد دیده می شود هوشمند سازی به شکل ناکار آمدی انجام گرفته است، و دلیل این امر انتخاب ناصحیح قطعات، اجرا و طراحی غیر اصولی پروژه است که نشان دهنده ناکافی بودن مهارت متخصصین و مهندسین در سناریو نویسی و تطابق این سناریو ها با هم و عدم تطبیق برنامه ریزی با تاسیسات نصب شده در ساختمان است.
گاهی مواقع نیز اصلاً برنامه ریزی صورت نگرفته و تنها سیستم در حالت دستی تنظیم شده، که نشانه اجرا پروژه توسط افراد غیر متخصص می باشد.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *