نحوه عملکرد روشنایی خودکار در BMS

نحوه عملکرد روشنایی خودکار در BMS
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

نحوه عملکرد روشنایی خودکار در BMS باعث می شود سیستم هوشمند ساختمان به معنای حقیقی هوشمندسازی شود و دیگر برای خاموش یا روشن کردن چراغ ها و لوسترها احتیاجی به زدن کلید نباشد.
در BMS وقتی سیستم روشنایی را به صورت خودکار طراحی و تنظیم کرده باشیم تمامی چراغ ها در ساختمان هوشمند، اتوماتیک با ورود اشخاص روشن و با خروج آن ها، چراغ ها خاموش می شود.
این قابلیت با نصب سنسور حرکتی که به آن چشمی نیز گفته می شود در تمام ناحیه ها و فضا های ساختمان؛ امکان اطلاع یافتن از حضور افراد در آن ناحیه ها را به سیستم هوشمند می دهد.
سنسور حرکتی با تشخیص حرکت فرد کار می کند یعنی وقتی حرکتی در محیط نباشد سنسور نمی تواند شخص را ببیند و چراغ ها خاموش خواهد شد.
شاید تصور کنید که این باعث نقص در سیستم خواهد بود!
بله! اگر آن را به همین صورت بگذاریم یک ایراد بزرگ خواهد بود ولی این طور نیست و به سیستم هوشمند برنامه ریزی لازم داده می شود تا در بازه های زمانی و با تاخیر خاموش شود، یعنی سیستم روشنایی فرضاً با اولین حرکت فرد روشن شده و تا 3 دقیقه روشن می ماند که در بدترین حالت آخر یک حرکت دستی یا یک حرکت سر شخص، سیستم را تا 3 دقیقه بعد فعال می کند و این روند ادامه پیدا خواهد کرد و چراغ ها روشن می ماند. این زمان برای هر ناحیه با توجه به کاربریش تنظیم می شود.
البته این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه می توانید با زدن کلید هر ناحیه، چراغ های آن را از حالت اتوماتیک خارج کرده و به صورت دستی آن را کنترل کنید.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *