پرده برقی در خانه هوشمند

پرده برقی در خانه هوشمند
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

پرده برقی در خانه هوشمند علاوه بر زیبایی و افزوده شدن امکان کنترل پرده با ریموت و سایر ابزار ها، موجب کاهش مصرف انرژی و هچنین امنیت بیشتر ساختمان می شود.
سیستم هوشمند با اندازه گیری نور داخل و خارج ساختمان، در صورتی که این نور قابلیت روشن کردن محیط خانه را داشته باشد پرده ها را باز می کند تا از نور طبیعی استفاده شود که موجب کاهش مصرف برق خواهد شد.
در اکثر منازل می توان از گرمای حاصل از نور خورشید برای گرم کردن اتاق ها بهره برد سیستم هوشمند با اندازه گیری دمای درون خانه و محیط بیرون و با بررسی زاویه تابش نور خورشید در طی روز، اگر تشخیص دهد که این نور برای گرم کردن محیط خانه مفید است با کنار زدن پرده ها اجازه می دهد که نور خورشید در فرایند گرم کردن به سیستم گرمایش کمک کند.
پرده ها از آن جای که از بیرون قابل مشاهده هستند در سناریوی شبیه سازی حضور در خانه، نقش مهمی را ایفا می کنند چون سارقین در زمان عدم حضور شما به دلیل باز و بسته شدن پرده ها در مدت شبانه روز تصور می کنند که شما در خانه هستید.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *