پرده برقی در خانه هوشمند

پرده برقی در خانه هوشمند post thumbnail image

پرده برقی در خانه هوشمند علاوه بر زیبایی و افزوده شدن امکان کنترل پرده با ریموت و سایر ابزار ها، موجب کاهش مصرف انرژی و هچنین امنیت بیشتر ساختمان می شود.
سیستم هوشمند با اندازه گیری نور داخل و خارج ساختمان، در صورتی که این نور قابلیت روشن کردن محیط خانه را داشته باشد پرده ها را باز می کند تا از نور طبیعی استفاده شود که موجب کاهش مصرف برق خواهد شد.
در اکثر منازل می توان از گرمای حاصل از نور خورشید برای گرم کردن اتاق ها بهره برد سیستم هوشمند با اندازه گیری دمای درون خانه و محیط بیرون و با بررسی زاویه تابش نور خورشید در طی روز، اگر تشخیص دهد که این نور برای گرم کردن محیط خانه مفید است با کنار زدن پرده ها اجازه می دهد که نور خورشید در فرایند گرم کردن به سیستم گرمایش کمک کند.
پرده ها از آن جای که از بیرون قابل مشاهده هستند در سناریوی شبیه سازی حضور در خانه، نقش مهمی را ایفا می کنند چون سارقین در زمان عدم حضور شما به دلیل باز و بسته شدن پرده ها در مدت شبانه روز تصور می کنند که شما در خانه هستید.

Loading

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Post

خانه هوشمند

خانه هوشمندخانه هوشمند

خانه هوشمند از یک هوش مصنوعی بهره مند است که تمام قابلیت های سیستم های موجود و اتوماسیون های نصب شده را یکپارچه و برای یک هدف مشخص آماده کرده