اهمیت و لزوم هوشمند سازی

اهمیت و لزوم هوشمند سازی
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

از اهمیت و لزوم هوشمند سازی و اجرای آن در ساختمان ها، مسئله حفاظت از جان ساکنین در برابر دود و گاز های سمی است که ممکن در هوا منتشر شده باشند.
طی سال های گذشته خبر های ناگوار زیادی در مورد در گذشت اشخاص به خاطر استشمام مونوکسید کربن شنیده ایم که به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی در نصب دودکش های لوازم گازسوز اتفاق افتاده است.
طی فرایند سوختن گاز در وسایل گازسوز مونوکسید کربن تولید شده، که از طریق لوله های دودکش این وسایل به بیرون از محیط خانه میرود وقتی دودکش ها مسدود شده و یا درست نصب نباشند مونوکسید کربن در فضای خانه منتشر می شود.
گاز مونوکسید کربن بی رنگ و بی بو بوده و قاتلی نامرئی است که هیچ اثری از آن در محیط نمی توان یافت.
سیستم هوشمند می تواند با تشخیص وجود گاز مونوکسید کربن در هوای اتاق، هشدار لازم را داده و با باز کردن پنجره ها و بستن شیر گاز جان ساکنین را نجات دهد.
سیستم قادر است با ارسال پیامک افراد را از خطر گاز مونوکسید کربن با خبر کند.
همچنین در صورت آتش سوزی احتمالی نیز، سیستم هوشمند ساکنین را مطلع کرده و طبق برنامه های که به آن داده شده اعمالی را از جمله فعال کردن سیستم اطفاء حریق، فعال کردن آژیر، بستن شیر های گاز و … را انجام می دهد.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *