هوشمند سازی و آرامش در سفر

هوشمند سازی و آرامش در سفر
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

هوشمند سازی و آرامش در سفر! به کمک هوشمند سازی و فعال کردن سناریو شبیه ساز حضور در خانه، با آرامش خاطر از سفر خود لذت ببرید.
در کنار تمام امکاناتی که برای امنیت خانه نصب و پیاده سازی شده تا از سرقت احتمالی پیش گیری شود یک امکان بسیار بهتر و جالب تر نیز وجود دارد که مربوط به تعریف سناریو برای سیستم هوشمند ساختمان است.
بعد از هوشمند سازی خانه، برای جلوگیری از سرقت و آرامش خاطر و دلواپس نبودن در زمان های که در منزل نیستیم؛ می توانیم با انتخاب گزینه شبیه سازی حضور در خانه، تمام نگرانی ها را کنار بگذاریم و از سفر خود لذت ببریم.
با انتخاب این گزینه یک سناریو از پیش تعریف شده فعال می شود و سیستم هوشمند شروع به انجام اعمالی می کند که معمولاً در زمان حضور افراد در خانه صورت می گیرد.
مثلاً لامپ ها راس ساعت 8 شب روشن شده، سیستم صوتی فعال و به پخش رادیو یا موزیک می پردازد و در ساعت 12 لامپ ها را خاموش می کند.
همین طور در طی روز هم می تواند پرده ها را کنار بزند تلویزیون را روشن کند و یا سایر وسایلی که ما می خواهیم با فعال شدن آن ها این تصور در ذهن شنونده ایجاد شود که ما در خانه هستیم را روشن یا خاموش کند.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *