هوشمند سازی و آرامش در سفر

هوشمند سازی و آرامش در سفر post thumbnail image

هوشمند سازی و آرامش در سفر! به کمک هوشمند سازی و فعال کردن سناریو شبیه ساز حضور در خانه، با آرامش خاطر از سفر خود لذت ببرید.
در کنار تمام امکاناتی که برای امنیت خانه نصب و پیاده سازی شده تا از سرقت احتمالی پیش گیری شود یک امکان بسیار بهتر و جالب تر نیز وجود دارد که مربوط به تعریف سناریو برای سیستم هوشمند ساختمان است.
بعد از هوشمند سازی خانه، برای جلوگیری از سرقت و آرامش خاطر و دلواپس نبودن در زمان های که در منزل نیستیم؛ می توانیم با انتخاب گزینه شبیه سازی حضور در خانه، تمام نگرانی ها را کنار بگذاریم و از سفر خود لذت ببریم.
با انتخاب این گزینه یک سناریو از پیش تعریف شده فعال می شود و سیستم هوشمند شروع به انجام اعمالی می کند که معمولاً در زمان حضور افراد در خانه صورت می گیرد.
مثلاً لامپ ها راس ساعت 8 شب روشن شده، سیستم صوتی فعال و به پخش رادیو یا موزیک می پردازد و در ساعت 12 لامپ ها را خاموش می کند.
همین طور در طی روز هم می تواند پرده ها را کنار بزند تلویزیون را روشن کند و یا سایر وسایلی که ما می خواهیم با فعال شدن آن ها این تصور در ذهن شنونده ایجاد شود که ما در خانه هستیم را روشن یا خاموش کند.

Loading

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Post