هوشمند سازی و مزایای آن در گلخانه ها

هوشمند سازی و مزایای آن در گلخانه ها
خواندن این مطلب در < 1 دقیقه

از هوشمند سازی و مزایای آن در گلخانه ها می توان به کنترل تمام سیستم ها به صورت اتوماتیک اشاره کرد که سیستم براساس شرایط محیطی تصمیم گیری لازم را خواهد کرد.
در گلخانه ها برای حفظ شرایط مطلوب گیاه باید اقداماتی به صورت مداوم انجام گیرد و گاهی نیز با توجه به شرایط تحمیلی بیرونی نیاز به اعمال خاصی می شود.
به کمک سنسور ها میزان دما، رطوبت، نور، شدت باد، بارش برف و باران و … بررسی و مقدار آن اندازه گیری می شود و در صورت رسیدن به مقدار غیر مجاز، سیستم هوشمند دستورات لازم را خواهد داد.
با هوشمند سازی گلخانه امکان باز و بسته کردن پنجره ها و توری سایبان ها، کنترل فوگر و فن برای تهویه گلخانه، کنترل سیستم هیتر جهت ایجاد دمای مناسب در مواقعی که دما از حد تعیین شده کمتر و یا بالاتر از حد مجاز شده، بستن پنجره ها هنگام وزش باد شدید، امکان کنترل زمان آبیاری و کود دهی به طور اتوماتیک با تابلو های فرمان نصب شده فراهم می شود.

این را به اشتراک بگذارید!

Mahmood Dabidi Roshan

bms.dabidi.ir

وظیفه سئو این است که به موتورهای جستجو بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی می فروشید و چرا اهمیت دارید. وقتی سئو به خوبی انجام شود، می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد گزینه های که مشتری هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بیند، از رقبای خود عبور کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. سئو این امکان را می دهد که رتبه بندی صفحات را بهبود بخشید که باعث افزایش ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به خریدار و افزایش درآمد شما می شود. بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) یک روش بسیار موثر برای جذب مشتریان جدید و یافتنن شیوه های تازه و واجد شرایط برای بالا بردن ترافیک سایت شما است، The job of SEO is to tell search engines who you are, what you’re selling, and why you matter. When done well, SEO can help you push past your competitors by making you the option thing a customer sees when they search for your products or services. Search Engine Optimization (SEO) is an integral part of any digital marketing strategy. SEO allows you to improve your page rankings, which increases your traffic, conversions, and revenue. SEO is a highly effective method of attracting new customers and qualified leads to your website.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *